KONST / Litografier / Färglitografi 11811048
nr 1181 1048
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 137/200, motivet: 36x52 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 7 maj 2018
kl 18:05:14
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold